Přidat stránky do blíbených položek Vytisknout stránku Jít o stránku ZPĚT  

Plastové ploty a plotovky


OBJEDNAT ON-LINE

Ukázky realizací

Barvy plotovky

Ceník plotovky (pdf)

Plastové ploty vám nabízí tyto hlavní přednosti :

  • dlouhodobě perfektní vzhled
  • minimální nároky na údržbu
  • velmi dlouhou životnost
  • snadnou manipulaci a montáž

Veškeré zde publikované foto- grafie jsou výhradně ze za- kázek dodaných naší firmou.


Některé dokumenty jsou ve formátu PDF, pro správné zobrazení a tisk musíte mít ve svém počítači prohlížeč podporující tento formát, doporučujeme program Adobe Reader, který je volně ke stažení na tomto odkazu :

Adobe Reader - stažení prohlížeče zdarma

Popis a vlastnosti plastových plotů a plotovek

Plastové profily, které používáme pro výrobu celých plastových plotů nebo samostatných plotovek jsou vyrobeny z tvrzeného vytlačovaného PVC a odpovídají nejpřísnějším evropským normám. Tyto profily jsou díky prostorové konstrukci dostatečně tuhé a tvarově stálé, mají odolný povrch a jsou barevně stálé (obsahují UV filtr). Nejlepším argumentem je pak skutečnost, že se vyrábějí již řadu let, a jsou tak i dlohodobě prověřené reálnými podmínkami. Naše firma se prodejem plastových plotových profilů jakožto i výrobou a montážemi kompletních plotů intenzivně zabývá již od roku 2002.

Plastovy plot

Vysoká kvalita použité suroviny zaručuje ma- ximální odolnost vůči vnějším klimatickým vlivům a umožňuje po- užití i do extrémních podmínek (déšť, mráz, sluneční záření, sníh). Profily přitom nemají žádné nároky na do- datečnou povrchovou úpravu (nemusí se natírat) a ani po mnoha letech neoxidují a téměř nemění barvu.

Široká škála jednotlivých typů profilů umožňuje individuální řešení oplocení včetně výroby vrat a branek. Kompletní plotová pole pak lze montovat jak do originálních plastových sloupků, tak i ke zděným či betonovým konstrukcím.

Hlavními přednostmi plastových plotů v porovnání se dřevem jsou :

  • Ploty vyrobené z plastových profilů vypadají velmi esteticky, mají příjemný, hladký povrch, který nejen stále dobře vypadá ale i výborně odolová znečištění. V naší nabídce je několik barevných provedení, od bílé až po imitace přírodního dřeva, takže je snadné zvolit plot, který se bude nejlépe barevně hodit k vašemu domu.
  • Montáž plastové plotu je velmi rychlá a snadná, samotné profily lze snadno opracovávat, vrtat a spojovat. Vzhledem k jejich nízké hmotnosti se s nima také lehce manipuluje. Přitom hotový plastový plot je jako celek velmi pevný.
  • Plastový plot prakticky nevyžaduje vůbec žádnou údržbu. Maximálně ho můžete v případě většího znečištění (je-li například u prašné komunikace, apod) dle potřeby umýt nebo ostříkat vodou. Na rozdíl od dřevěnných materiálů vás nečeká žádné pravidlené broušení a obnovování nátěrů.

Barevné varianty plastových plotů a plotovek

Nabízíme vám celkem pět barevných variant plotvých profilů, které jsou probarvené v hmotě a celou řadu plotových profilů potažených vysoce kvalitní fólií Renolit. Z foliovaných profilů je ve standardní nabídce fólie zlatý dub, ploty s jiným dekorem fólie vám vyrobíme po předchozí domluvě.

BÍLÁ - probarvený profil    TMAVĚ HNĚDÁ - probarvený profil    OŘECH - probarvený profil    TŘEŠEŇ - probarvený profil    ZLATÝ DUB - probarvený profil    ZLATÝ DUB - fóliovaný profil

(po kliknutí na obrázek se vám zobrazí detail profilu s popisem)

Zde zobrazené vzorové barvy jsou reprodukce a mohou se lišit od originálů. Jejich barevné podání je také ovlivněné nastavením vašeho monitoru.


Možnosti dodávky plastových plotů a plotovek

KOMPLETNÍ PLOTOVÁ POLE, BRÁNY A BRANKY

Vyrobíme vám kompletní plotová pole, otvíravou bránu či branku, včetně potřebného příslušenství, z plastových plotových profilů z naší nabídky. Vše vyrobíme v rámci technických možností systému dle vašich požadavků, přesně na míru. Pro zpracování cenové nabídky nás prosím kontaktujte osobně.

PLOTOVKY A NOSNÍKY NAŘEZANÉ NA MÍRU - OBJEDNAT ON-LINE

Pokud potřebujete na stávající konstrukci jen vyměnit staré plotové plaňky (plotovky) za nové, nabo si plotové pole chcete zkompletovat sami, nabízíme vám výrobu plotových planěk (plotovek) i nosníků přesně na míru, v barvách, délkách a s krytkou, kterou si vyberete. Objednávat můžete z pohodlí domova v našem on-line objednávkovém systému.

PLOTOVÉ PROFILY V CELÝCH DÉLKÁCH

Pokud si chcete plotové pole vyrobit sami a nevíte ještě přesně jaké délky planěk budete potřebovat, nebo ať už plánujete použít naše profily na cokoliv jiného, prodáme vám všechny profily z naší nabídky za výhodné ceny v šestimetrových délkách. Pro zpracování cenové nabídky nás prosím kontaktujte osobně.


Seo servis  Valid HTML 4.01 Transitional   Google - MAPS   Seznam - Firmy   Adresář firem