Přidat stránky do blíbených položek Vytisknout stránku Jít o stránku ZPĚT  

Připravujeme nové stránky. Veškeré aktuální informace o našem sortimentu nyní naleznete pouze na E-SHOPU
Na těchto stránkách jsou aktuální pouze ceníky a kontakty. Informace o sortimentu již nejsou aktualizované.

Obchodní společnost PROSTAVBU s.r.o. (dříve MC TRADING, s.r.o.) byla založena v roce 2000 jako plynulé pokračování obchodních aktivit stavební firmy MC WORK, s.r.o., která se nadále věnovala výhradně stavební výrobě a souvisejícím činnostem v oblasti bytové a občanské výstavby. V letech 2000 – 2003 se společnost MC TRADING věnovala prodeji širokého spektra stavebních materiálů a hmot. Od roku 2003 však docházelo k profilaci a užší specializaci na vybrané komodity, s cílem poskytovat stále kvalitnější služby a servis spojený s prodejem vybraných skupin zboží. V květnu 2011 došlo ke změně názvu firmy na PROSTAVBU s.r.o.

CENA - snažíme se Vám nabízet nejlepší možné ceny na trhu, nikdy však na úkor kvality prodávaného zboží. Nízkých cen dosahujeme zásadně optimalizací nákladů na chod naší firmy a díky významnému postavení naší společnosti u dodavatelů a výrobců.

ODBORNOST - víme co prodáváme. Máme několikaletou zkušenost nejen s prodejem výrobků nabízených v našem sortimentu, ale u většiny sortimentu také přímo s montážemi a aplikací. Můžeme Vám tak opravdu odborně pomoci s výběrem a poradit i při montáži.

KVALITA - do našeho sortimentu zařazujeme jen z vlastní zkušenosti prověřené výrobky, u nichž jsme si jisti, že obstojí při použití v podmínkách a prostředí, k  jakým jsou určeny. Nikdy neprodáváme výrobek jen proto, že je nejlevnější. Nejsme překupníci - zakládáme si na tradici.

MONTÁŽ - po dohodě Vám zajistíme pro obkladové systémy (DecoBRICK, DecoSTONE, Palubka, Murvinyl, Nordica), terasové systémy TWINSON a plotové systémy z naší nabídky i odbornou montáž - průběžně budujeme síť partnerských montážních firem po celé Moravě a Čechách.

INFORMACE - v případě zájmu Vám rádi zdarma zašleme prospekty, ceníky, montážní návody.

DOSTUPNOST - většinu zboží z nabízeného sortimentu se snažíme mít na skladě, tak abychom mohli operativně reagovat na Vaše požadavky. Pokud některá položka není skladem, okamžitě Vám ji objednáme a připravíme na dohodnutý termín k odběru. U zboží, které nemáme standardně skaldem, je tato informace vždy uvedena v příslušném ceníku.

DOPRAVA - pokud nemáte možnost si zakoupené zboží sami odvézt, za výhodnou cenu Vám vše dovezeme kam si budete přát. Zboží si také můžete objednat telefonicky nebo e-mailem a po zaplacení proformafaktury Vám ho doručíme kamkoliv v České republice.

LOGO MC TRADING

Dnes je PROSTAVBU s.r.o. dynamická, ryze česká obchodní společnost, zabývající se specializovaným prodejem vybraného sortimentu materiálů a výrobků pro stavebnictví - především v oblasti plastů.

V současné době se zaměřujeme především na tyto činnosti :

- prodej plastových obkladových systémů (plastové obklady, plastové palubky)

- dodávky a montáže plotových systémů z plastových profilů (plastové ploty)

- dodávky plastových a hliníkových parapetních okenních desk řezaných na míru

- dodávky a montáže dřevo-plastových terasových desek Twinson

Patříme k největším prodejcům stavebních profilů belgické firmy Deceuninck v české republice a od roku 2002 jsme trvale největší prodejci v Jihomoravském regionu.

Jsme přímými dovozci a výhradními distributory obkladových systémů DecoBRICK a DecoSTONE. Pro tyto výrobky od roku 2006 budujeme prodejní a montážní síť ve všech regionech Čech a Moravy.

Od roku 2007 také dovážíme a prodáváme sortiment plastových palubek belgické firmy Plastivan. Můžeme vám tak nabídnout vůbec nejširší sortiment a nejlepší ceny plastových palubek na Českém trhu.

PROSTAVBU s.r.o. jsou však především lidé, kteří se snaží svou práci dělat stále lépe. Prioritou našeho snažení je pak orientace na potřeby zákazníků, neboť si dobře uvědomujeme, že jen spokojení zákazníci nám zajistí trvalou prosperitu a růst. Proto doufáme, že šíře našeho sortimentu, komplexnost poskytovaných služeb a osobní přístup ke každému zákazníkovi, na kterém si zakládáme nejvíce, příjemně překvapí každého, ať už se rozhodne u nás jednorázově nakoupit nebo s námi trvale spolupracovat.

PROSTAVBU PROSTAVBU PROSTAVBU
PROSTAVBU PROSTAVBU PROSTAVBU
Seo servis  Valid HTML 4.01 Transitional   Google - MAPS   Seznam - Firmy   Adresář firem